fbpx

Prawnik / Aplikant Radcowski Gdańsk

APM Poniatowska-Maj Kancelaria Prawna sp. k. to profesjonalna i nowoczesna kancelaria. Nasz zespół to doświadczeni Radcowie Prawni, Adwokaci oraz Prawnicy, których cechuje duża wiedza z zakresu prawa e-commerce, administracyjnego i gospodarczego.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

aplikant radcowski

miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków:
 • obsługa prawna klientów kancelarii (prawo gospodarcze, prawo pracy, prawo cywilne);
 • doradztwo prawne;
 • sporządzanie pism procesowych;
 • tworzenie analiz prawnych;
 • reprezentacja klientów przed urzędami oraz w postępowaniach sądowych;
Wymagania
 • aplikant radcowski I lub II roku;
 • posiadanie prawo jazdy kat. B;
 • znajomość języka angielskiego
 • biegła znajomość pakietu MS Office;
 • skrupulatność i dokładność w pracy z dokumentami;
 • inicjatywa i szczere zaangażowanie w powierzone zadania;
Oferujemy
 • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
 • elastyczny czas pracy związany z nauką;
 • samodzielne, merytoryczne stanowisko.
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające ww. kryteria prosimy o przesłanie CV na adres biuro@apmkancelaria.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie"

Poznaj nasz zespół:

Anita Poniatowska - Maj

Radca prawny


Specjalizacja prawo administracyjne, internet, nowe technologie, prawo IT, obsługa podmiotów gospodarczych, – wsparcie zarządzania projektami.

Tomasz Maj

Ekspert e-commerce


Od wielu lat związany z branżą e-commerce, swoje pierwsze kroki stawiał w Wirtualnej Polsce (wp.pl), gdzie brał udział przygotowaniu pierwszego w Polsce store buildera...

Kaja Zaleska - Korziuk

Adwokat


asystent naukowo-dydaktyczny na Uniwersytecie Gdańskim; specjalizuje się w umowach handlowych, prawie spółek, a także sporach sądowych i arbitrażu.

Wojciech Zabrocki

Aplikant radcowski


Absolwent Prawa na Wydziale Prawa UG oraz absolwent kierunku Finanse międzynarodowe i bankowość na Wydziale Ekonomicznym UG. Specjalista w zagadnieniach prawnych z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, handlowego i prawa pracy. Biegle posługuje się językiem angielskim.

Agata Stawiszyńska

Prawnik


Studentka V roku Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Jej zainteresowania zawodowe skupiają się wokół prawa eCommerce oraz nowych technologii. W naszej kancelarii odpowiada za przygotowanie dokumentacji RODO oraz przeprowadzanie audytów stron internetowych.

Anna Warchoł

Prawnik


Specjalizacja: ecommerce, prawo administracyjne, internet, nowe technologie, prawo IT, obsługa podmiotów gospodarczych, wsparcie zarządzania projektami. Biegle włada językiem niemieckim.

Katarzyna Murawska

Aplikant adwokacki


Absolwent prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Uczestnik The Annual Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot w Wiedniu. Obecnie aplikant adwokacki przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku.

Magdalena Montewka

Sales Account Manager


W Kancelarii odpowiedzialna za nakierowanie na wzrost sprzedaży, identyfikację, ocenę i rozwój nowych możliwości marketingowych dla usług.

APM Poniatowska - Maj Kancelaria Prawna sp. k. jest właścicielem marki:

Postaw na sprawdzony regulamin
sklepu internetowego lub serwisu!

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami!

APM Kancelaria Radców Prawnych sp. k.
ul. Jaśkowa Dolina 81 p. 3.02
80-286 Gdańsk
email: kontakt@apmkancelaria.pl
tel. +48 58 743 12 30

KRS 0000814013
NIP 9571120239
REGON 384882152

  Administratorem Państwa danych osobowych jest APM Poniatowska-Maj Kancelaria Prawna sp. k. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Jaśkowa Dolina 81 / 3.02. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu nawiązania z Państwem kontaktu i złożenia oferty/ realizacji zamówienia oraz w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych. Podanie Państwa danych osobowych przez jest dobrowolne ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych możecie Państwo znaleźć w naszej Polityce prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych.

  Napisz do nas