STAŁA OBSŁUGA PRAWNA FIRM I SPÓŁEK

 • Świadczymy kompleksowe usługi doradcze dla podmiotów gospodarczych, wspierając je w każdym aspekcie działalności.
 • Pomagamy w tworzeniu, opiniowaniu, dostosowywaniu i wdrażaniu efektywnych rozwiązań.
 • Wśród naszych stałych klientów znajdują się zarówno spółki prawa handlowego, w tym spółki publiczne, jak i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.
 • Zapewniamy wsparcie na każdym etapie funkcjonowania przedsiębiorstw i innych podmiotów aktywnych na rynku.
Rozwiązania skoncentrowane na potrzebach biznesowych
Elastyczne godziny konsultacji i spotkań
Nowoczesne metody komunikacji i zrozumiały język
Dedykowany prawnik do indywidualnej opieki
Przejrzyste i z góry określone zasady rozliczeń

Te firmy, już zaufały naszej Kancelarii:

DOSKONAŁA
188 opinii na
Anmit Anmit
Anmit Anmit
2024-04-11
Zdecydowanie polecamy wszystkim zainteresowanym współpracę z APM Poniatowska-Maj Kancelaria Prawna sp. k. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze względu na rzetelność wykazywaną przez pracujących specjalistów, fachowe doradztwo,a także doskonałą znajomość coraz bardziej skomplikowanych pod względem prawnym aspektów związanych z e-commerce. Bardzo dobry kontakt i profesjonalna obsługa.
Techsat24
Techsat24
2024-03-12
Współpracujemy z ta kancelarią od 3 lat. Wszystkie regulaminy dla naszego sklepu otrzymujemy w terminie umożliwiającym nam ich wprowadzenie. Polecam
Marta Kuczmarska
Marta Kuczmarska
2024-03-10
Korzystam z usług już od 2 lat i serdecznie polecam. Potrzebowałam do regulaminu sklepu internetowego- ogarnięte szybko i sprawnie.
LE COUCOU
LE COUCOU
2024-03-06
Z kancelarią współpracujemy już kilka lat, na bieżąco otrzymujemy wszystkie aktualizacje do sklepu i jesteśmy bardzo zadowoleni z usług! Świetny kontakt, fachowe doradztwo, polecamy, bo to profesjonaliści w każdym calu!
Przemysław Kołodziej
Przemysław Kołodziej
2024-03-06
Polecam. Dobry kontakt, profesjonalne podejście.
STEVEN SKARPETKI
STEVEN SKARPETKI
2024-02-27
Polecamy firmę APM. Współpracujemy ze sobą już dłuższy czas i każda dokumentacja jest przygotowana szybko oraz rzetelnie. Czujemy się dobrze zaopiekowani :)
Aga Loska
Aga Loska
2024-02-23
Korzystam od kilku lat z kancelarii, zawsze dostaje aktualizacje, dokumenty są przygotowywane rzetelnie. To kancelaria pilnuje mnie z datami, aktualizacjami, zmianami. czuję się bezpiecznie pod tą opieką.
Jaroslaw Wos
Jaroslaw Wos
2024-02-21
Wszystko w jak najlepszym porządku. POLECAM

Zobacz jak możemy Ci pomóc:

Prawo gospadarcze

Nasza kancelaria specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej. Oferujemy regularne wsparcie prawne oraz pomoc w indywidualnych sporach i analizach.

Prawo cywilne

Rozwiązujemy problemy na gruncie prawa cywilnego, wykonując szczegółowe analizy i opinie prawne. Porady prawne udzielamy zarówno online, jak i bezpośrednio w naszym biurze.

Prawo pracy

Oferujemy kompleksowe wsparcie prawne dla przedsiębiorców w zakresie prawa pracy. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam także skutecznie reprezentować pracowników, zapewniając im profesjonalną pomoc i ochronę ich praw.

Prawo budowlane

Specjalizujemy się w przygotowywaniu oraz audytowaniu umów o roboty budowlane i wykańczanie wnętrz. Oferujemy doradztwo inwestorom oraz wsparcie w sporach dotyczących nierzetelnego wykonania prac.

Prawo IT

Specjalizujemy się w prawie e-commerce, prawie informatycznym, prawie nowych technologii oraz prawie autorskim. Nasza wiedza i doświadczenie są do dyspozycji przedsiębiorców rozwijających swoje biznesy w sieci, pomagając im na każdym etapie działalności.

Prawo nieruchomości

W ciągu ostatnich lat przygotowaliśmy i przeanalizowaliśmy wiele umów deweloperskich. Oferujemy wsparcie w sprawach związanych z mieszkaniami, budynkami, działkami oraz służebnościami. Nasza pomoc obejmuje kompleksowe doradztwo i reprezentację na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Skontaktuj się z nami:

APM Poniatowska-Maj Kancelaria Prawna sp. k.

  Prosimy o podanie numeru telefonu lub adresu email, abyśmy mogli przedstawić Państwu szczegółową ofertę


  Administratorem Państwa danych osobowych jest APM Poniatowska-Maj Kancelaria Prawna sp. k. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Kilińskiego 3e/3. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu nawiązania z Państwem kontaktu i złożenia oferty/ realizacji zamówienia oraz w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych. Podanie Państwa danych osobowych przez jest dobrowolne ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych możecie Państwo znaleźć w naszej Polityce prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych.

  Poznaj nasz zespół:

  Anita Poniatowska - Maj

  Radca prawny


  Specjalizacja prawo administracyjne, internet, nowe technologie, prawo IT, obsługa podmiotów gospodarczych, – wsparcie zarządzania projektami.

  Natalia Matysiewicz - Kirejczyk

  Aplikant adwokacki


  Absolwent prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Uczestnik The Annual Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot w Wiedniu. Obecnie aplikant adwokacki przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku.

  Kamil Łyszkowski

  Doradca Podatkowy


  Emilia Brzozowa

  Prawnik


  W Kancelarii odpowiedzialna za nakierowanie na wzrost sprzedaży, identyfikację, ocenę i rozwój nowych możliwości marketingowych dla usług.

  Tomasz Maj

  Ekspert e-commerce


  Od wielu lat związany z branżą e-commerce, swoje pierwsze kroki stawiał w Wirtualnej Polsce (wp.pl), gdzie brał udział przygotowaniu pierwszego w Polsce store buildera...

  Anna Warchoł

  Prawnik


  Karolina Wasilewska

  Prawnik


  Anna Wójcik

  Prawnik


  APM Poniatowska - Maj Kancelaria Prawna sp. k. jest właścicielem marki:

  Postaw na sprawdzony regulamin
  sklepu internetowego lub serwisu!

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Skontaktuj się z nami!

  APM Kancelaria Radców Prawnych sp. k.
  ul. Jaśkowa Dolina 81 p. 3.02
  80-286 Gdańsk
  email: kontakt@apmkancelaria.pl
  tel. +48 58 743 12 30

  KRS 0000814013
  NIP 9571120239
  REGON 384882152

   Administratorem Państwa danych osobowych jest APM Poniatowska-Maj Kancelaria Prawna sp. k. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Jaśkowa Dolina 81 / 3.02. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu nawiązania z Państwem kontaktu i złożenia oferty/ realizacji zamówienia oraz w prawnie usprawiedliwionych celach administratora danych. Podanie Państwa danych osobowych przez jest dobrowolne ale też niezbędne do nawiązania z Państwem kontaktu. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Państwa danych osobowych możecie Państwo znaleźć w naszej Polityce prywatności na temat zasad przetwarzania danych osobowych.