Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy dla Was nową (przynajmniej w naszej Kancelarii) usługę. Jeśli potrzebujecie stałej opieki prawnej, zaufanego i dedykowanego prawnika, który przygotuje lub sprawdzi Wasze umowy, doradzi w codziennych sprawach, a jeśli trzeba będzie reprezentować Firmę na spotkaniach, w sądach i przed urzędami – to ta usługa jest dla Ciebie!

W ramach usług oferowanych w Kancelrii oferujemy również tanią i wygodną abonementową formę rozliczeń. W ramach abonementu w wysokości 300 pln netto otrzymujecie Państwo:

  • 3 konsultacje telefoniczne - do 20 minut każda,
  • tworzenie, analiza lub opiniowanie umowy - 2h / m-c,
  • 1 wezwanie do zapłaty, podpisane przez Radcę i wysłane z Kancelarii (po polsku),
  • stempel prewencyjny (może Pan na swoich fakturach umieszczać znak z logo Kancelarii, informujący, że w przypadku braku terminowych płatności sprawa zostanie przekazana do windykacji do Kancelarii).
Konsultacje nie obejmują prawa podatkowego, celnego, karnoskarbowego, ubezpieczeń społecznych, karnego, wykroczeń i prawa obcego.

Dla Klientów, korzystających z usługi abonementowej, przygotowaliśmy też, niższą, preferencyjną stawkę rozliczenia godzinowego.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem usługi abonamentowej, poprosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres kontakt@apmkancelaria.pl.

APM Poniatowska - Maj Kancelaria Prawna sp. k. jest właścicielem marki:

Postaw na sprawdzony regulamin sklepu internetowego lub serwisu!

19 lat doświadczenia
Kompleksowa obsługa prawna firm
Dedykowany prawnik obsługujący firmę
Krótkie terminy realizacji zleceń
Jasny system rozliczeń