Anita Poniatowska, Radca Prawny, właściciel
Anita Poniatowska – Maj, radca prawny, właściciel

Współpracuje głównie ze spółkami kapitałowymi z branży produkcyjnej, transportowej i deweloperskiej (Teknos, Teknos-Oliva sp. z o.o., Hubstyle S.A., Unifeeder). Specjalizuje się w prawie budowlanym, administracyjnym oraz nowych technologii i obsłudze przedsiębiorstw. Ukończyła School of Arbitration and ADR na UJ w Krakowie.

Specjalizacje
 • prawo administracyjne,
 • internet, nowe technologie, prawo IT,
 • obsługa podmiotów gospodarczych,
 • wsparcie zarządzania projektami.
Nasi klienci mówią o nas

Opinie

 • Maria Ernst-Zduniak Domowe Metamorfozy
  Jako laik z obszaru prawa mogę zdecydowanie polecić usługi tej firmy. Co dla mnie najważniejsze prowadzą za rękę, a nie znam się na prawie i przyznam, że nie mam potrzeby by się znać. To oni proponują rozwiązania oraz klarownie tłumaczą zagrożenia i benefity wynikające z każdego scenariusza. Do tego ich skuteczność sprawia, że w moim przypadku udało się załatwić sprawę bez potrzeby fatygowania się do sądów. Korzystam również z usług Kancelarii w kwestii opracowywania umów cywilno - prawnych i handlowych.
  Maria Ernst-Zduniak Domowe Metamorfozy
 • Profesjonalna obsługa oraz fachowe podejście. Po krótkiej wymianie mailowej, kontakt telefoniczny, w którym zostały wyjaśnione wszystkie szczegóły dotyczące regulaminu oraz klauzul niedozwolonych. Widać zaangażowanie i godne podejście do klienta. Jestem zadowolony z usług tej Kancelarii i w dalszym ciągu pozostaje ich klientem. Polecam.
 • Katarzyna Drabik
  Korzystamy juz jakiś czas i będziemy korzystać nadal. Bardzo dobry, bezproblemowy kontakt. Odpowiedzi na wszystkie pytania. Kancelaria sama przypomina o ważnych terminach, na bieżąco informuje o zmianach. Polecam!
  Katarzyna Drabik
 • Tel El
  Współpracujemy już 3 rok z rzędu i jesteśmy bardzo zadowoleni, regulamin sklepu internetowego, wszelkie formularze dla klientów, przygotowanie rodo. Fachowa i szybka pomoc w razie pytań lub wątpliwości, Polecamy.
  Tel El
 • Katarzyna Drabik
  Korzystamy juz jakiś czas i będziemy korzystać nadal. Bardzo dobry, bezproblemowy kontakt. Odpowiedzi na wszystkie pytania. Kancelaria sama przypomina o ważnych terminach, na bieżąco informuje o zmianach. Polecam!
  Katarzyna Drabik
 • Sklep Oklejaj
  Z czystym sumieniem możemy polecić wysoką jakość usług, oferowanych przez SolidnyRegulamin.pl To już kolejny rok od kiedy zaczeliśmy współpracę, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalne i rzetelne podejście do potrzeb klienta, odpowiedzi z rozwiązaniami naszych problemów zawsze pojawiały się w błyskawicznym tempie. Mamy pewność, że nie musimy martwić się o nowe zapisy w naszym regulaminie, ponieważ kancelaria pilnuje wszystkiego za nas.
  Sklep Oklejaj
 • Współpracujemy już 3 rok z rzędu i jesteśmy bardzo zadowoleni, regulamin sklepu internetowego, wszelkie formularze dla kientów, przygotowanie rodo. Fachowa i szybka pomoc w razie pytań lub wątpliwości, Polecamy.
  Tel El
 • Chcę jeszcze raz podziękować za przygotowanie stosownych dokumentów na moją stronę internetową. Współpraca z GP Kancelaria Radców Prawnych to czysta przyjemność. Profesjonalizm w każdym calu. Rewelacyjna komunikacja zarówno telefoniczna jak i mailowa, na bieżąco otrzymywałem informacje co dzieje się z moją sprawą. Przez to wiedziałem, że oczekiwane przeze mnie dokumenty są w przygotowaniu. Na wszystkie zadane przeze mnie pytania otrzymywałem odpowiedzi bardzo szybko. Bez obaw będę polecał usługi GP Kancelarii.
  Filip Małachowski